Jak wygląda wieczór panieński?

 

Ostatni dzień przed ślubem, głównie kojarzy się nam z wieczorem kawalerskim. Jednak kobiety również mają swój wieczór, i równie dobrze jak mężczyźni się na nim bawią.

 

Chwila zabawy

Przygotowania do ślubu to dla przyszłej pary młodej spory stres. Trzeba trzymać pieczę nie tylko nad samym przygotowaniem do ceremoniału, ale również nad przebiegiem samego wesela. Zanim przyjdzie czas na odpoczynek podczas podróży poślubnej, młoda para musi się jeszcze wiele napracować.

Wieczór panieński to doskonały moment, aby wyluzować przed najważniejszym dniem w życiu.

 

Pomysły na wieczór panieński

Te grzeczniejsze formy wieczorów panieńskich zakładają rozmaite gry, w których przede wszystkim udział bierze przyszła panna młoda. Najpopularniejszą grą jest „pytanie czy wyzwanie”, podczas której osoba musi albo odpowiedzieć na trudne pytanie, lub wykonać określone zadanie. Często do tej gry dodawany jest alkPijane kobietyohol. Osoba, która wychodzi za mąż często dostaje rozmaite zadania, którym będzie musiała sprostać jako panna młoda, np. cerowanie skarpetek.

 

Bardziej rozrywkową formą jest udana zabawa na mieście, często organizowana dużo wcześniej. Wieczór może rozpoczynać się od wyjazdu luksusową limuzyną z dużą ilością alkoholu, czasami w towarzystwie striptizera. Firmy organizujące wieczory panieńskie dbają o to, aby wejście do klubu obyło się bez stresu przy bramce a zabawa była jak najbardziej udana. Często pakiety oferują zabawę w kilku klubach jednego wieczoru.

 

Popularne są także różne warsztaty jak kursy erotycznego tańca czy technik uwodzenia. Ciekawym pomysłem na wieczór panieński jest tez profesjonalna sesja fotograficzna, z której zdjęci można wykorzystać na jedyny w swoim rodzaju kalendarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *