Wakacje dla singli, gdzie pojechać

 

 

Kiedy zbliża się lato, zaczynamy planować wakacyjny urlop. Powinno to być miłym zajęciem, ale dla wielu osób żyjących samotnie, czyli tak zwanych singli, jest to mało przyjemne zadanie. Na rynku turystycznym brakuje dla nich ofert. Może warto porzucić konwenanse czy niepotrzebne rozterki
i wybrać się na atrakcyjne wakacje w Bułgarii.

Czy singiel może sam wyjechać na wakacje? Bułgaria czeka

Single spędzają urlopy w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Bywa, że mają problem z wyjazdowym towarzystwem, gdyż nie chcą się czuć jak przysłowiowe trzecie koło u wozu. Samotność na wakacjach bywa dołująca, a jest jeszcze bardziej przykra, gdy pary spędzają miły wieczór pod gwiazdami, a my siedzimy sami w pokoju. Nie bez powodu mówi się jednak, że odpowiednie podejście do sprawy to połowa sukcesu. Zamiast narzekać, zaplanujmy wspaniałe wakacje. Bułgaria czeka na turystów, a naprawdę warto tam pojechać.

Czy warto spędzić wakacje w Bułgarii?

Wielu turystów decyduje się na wakacje w Bułgarii, gdyż jest tam po prostu tanio. Koszt wczasów nie jest duży, a i ceny posiłków w lokalnych restauracjach są bardzo atrakcyjne. Pyszny obiad można zjeść już za 15 zł! Jeśli chcemy przeżyć leniwe wakacje, Bułgaria jest idealnym wyborem. Pogoda pozwala na plażowanie już od czerwca, a ciepły sweter przyda się dopiero we wrześniu. Latem jest tam naprawdę ciepło, a temperatura (w ciągu dnia) to około 30˚C. Morze Czarne potrafi się rozbujać i nie można się kąpać. Cóż to za problem? Szczęśliwy singiel siedzi na plaży, czyta książki, a wieczorami poznaje ludzi w okolicznych knajpkach. Może także po prostu poczytać przy jedzeniu. Wiele biur podróży organizuje imprezy wyjazdowe dla osób samotnych, ale musimy pamiętać, by sprawdzić, jaką grupę wiekową obejmuje propozycja. Poza tym, może wcale nie mamy ochoty na wakacyjny flirt? Podczas wakacji w Bułgarii możemy odpoczywać na ładnej i piaszczystej plaży, ale nikt tu (w przeciwieństwie do Polski) nie zasłania się parawanami.

young beautiful hipster woman relaxing sitting on pier reading b

Jedziemy do Bułgarii – Hotel Perunika czeka

Bułgaria to wakacyjny raj, a bardzo dobrym miejscem na urlop jest Albena. Jest to duży kurort, oddalony o 25 km od Warny i o 8 km od Bałcziku, a leży przy pięknej plaży. Kurort jest zamknięty i trzeba zapłacić, gdy chcemy do niego wjechać. Centrum Albeny tworzą liczne placyki i zamknięte dla ruchu samochodowego uliczki. Kurort jest o wiele spokojniejszy od innych, więc jest wprost stworzony dla osób, które chcą naprawdę odpocząć. Jest wiele przyjemnych ośrodków w tym regionie Bułgarii – Hotel Perunika jest jednym z nich. Hotel leży około 250 metrów od plaży, a zapewnia gościom odpoczynek w ładnych i komfortowo urządzonych pokojach. Bez dodatkowych opłat można korzystać z basenu oraz stojących przy nim leżakach i parasoli. Spragniony zabawy singiel może zaszaleć w klubie nocnym z karaoke, a po nocnych harcach poćwiczyć na siłowni.

Albena to kurort odznaczony Błękitną Flagą, zlokalizowany w ekologicznie czystym regionie, więc odpoczywamy w idealnych warunkach. Powietrze jest wyjątkowo czyste i bogate w jod.

Dobrze zaplanowane wakacje w Bułgarii na pewno będę udane. Pobyt w przyjaznym i ciepłym miejscu zawsze poprawia humor. Kto wie, może właśnie w tym pięknym kraju spotkamy miłość życia?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *