zmiany skorne

Karboksyteriapia jako zabieg odmładzający

Karboksyterapia oprócz sowich licznych właściwości, jest również zabiegiem odmładzającym. Działa on skutecznie na większość niedoskonałości skórnych powstałych w wyniku starzenia się skóry. Większość kobiet, jak również mężczyzn walczy z workami i cieniami pod oczami. Nie są to często osoby w wieku dojrzałym. Są to również osoby młodsze. Zabieg karboksyterapi pozwala wyeliminować takie dolegliwości. Dzięki aplikowaniu Co2 w okolicach oczu jesteśmy w stanie usunąć worki, jak również cienie pod oczami.

Kiedy stosować karboksyterapię ?

Oprócz tego dzięki takiemu zabiegowi jesteśmy w stanie wyeliminować zmarszczki w okolicach oczy. Pozwala to odzyskać młody wygląd w okolicach oczu. Innym miejscem, na którym szczególnie widać efekty starzenia się skóry są okolice szyi i dekoltu. Dzięki temu zabiegowi zwiększa się ilość kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra staje się sprężysta i otrzymuje młodszy wygląd. Jak widać więc jest to zabieg szczególnie zalecany dla osób, które chcą odmłodzić swoją sylwetkę. Oprócz tego starsze kobiety często muszą się zmagać z rozstępami i cellulitem. Wiadomo, że te dolegliwości dotyczą również młodszych kobiet, jednak szczególnie dotyczą one kobiet starszych. Zabieg ten również świetnie sobie radzi z cellulitem i rozstępami. Co2 wprowadzony podskórnie w miejsca występowania tkanki tłuszczowej, zmienia się w kwas węglowy, który niszczy komórki tłuszczowe.

medycyna-estetyczna

Dzięki usuwaniu się tkanki tłuszczowej, jak również leczniczego działania kolagenu, skórka pomarańczowa znika z powierzchni naszej skóry. Jest to bardzo skuteczna metoda na walkę z cellulitem. Rozstępy również są dolegliwością, która męczy wiele kobiet. Szczególnie problemem są te starsze rozstępy, których nie można już usunąć różnymi drogimi kremami. Na takie rozstępy nie działa już nic oprócz lasera i oczywiście karboksyterapi. Zabieg ten zwiększa wytwarzanie się kolagenu w organizmie, co znacznie odbudowuje skórę, przez co również znikają rozstępy. Jak wiadomo powstają one, w momencie kiedy skóra nie jest prawidłowo elastyczna.