Pozbyć się pomarańczowej skórki

Wiele kobiet ubolewa bardzo z powodu cellulitu. Jest on bowiem nieestetyczny i sprawia, ze ciało wydaje się grubsze i mniej zadbane. Cellulit dotyka głównie kobiet z nadwagą, które nie stosują żadnej aktywności fizycznej, jednak czasami pojawia się tez u osób szczupłych i uprawiających regularny sport. W prawdzie niska masa ciała i regularny wysiłek zmniejszają cellulit, ale nie zawsze redukują go w stu procentach. Dlatego też warto wspomóc się specjalistycznymi preparatami przeciwko skórce pomarańczowej. Wśród nich znajduje się między innymi cellasene gold.

Skład

Suplement ten opiera się na oleju rybim, sojowym i z ogórecznika, jak również na szeregu różnych ziół, jak wyciąg z mostrzyka, miłorzębu, morszczynu, warkotki. Stosuje się go raz dziennie przez okres dwóch do trzech miesięcy. Po upływie kolejnych dwóch lub trzech miesięcy kuracje można powtórzyć.

Efekty

Efektem stosowania leku okazuje się znacznie gładsza skóra, z równomiernie rozprowadzona pod nią tkanką tłuszczową. Ciało wydaje się dzięki temu szczuplejsze i zgrabniejsze oraz bardziej jędrne preparat przeciwko cellulitowu zresztą rzeczywiście trochę obniża masę ciała. Zapobiega też gromadzeniu się wody w organizmie, co sprzyja i powstawaniu cellulitu, i nadmiernemu tyciu.

Dodatkowo suplement ten oczyszcza organizm z toksyn, które gromadzą się w nim na skutek zanieczyszczeń powietrza i wody oraz niezdrowego pożywienia. Dzięki pozbyciu się toksyn nie tylko redukujemy cellulit, ale również trądzik, który często okazuje się również uporczywym problemem.

Ponadto organizm oczyszczony z toksyn nabiera większej odporności i ma więcej energii. Jak zatem widać, stosowanie preparatu antycellulitowego ma same dobre strony. Nie należy go jednak traktować jako zastępnika zdrowej, zrównoważonej diety. Wręcz przeciwnie, będzie on działał o wiele lepiej, gdy wspomożemy go zdrową dietą, bez konserwantów i nadmiaru cukru oraz tłuszczu zwierzęcego.

Również ćwiczenia fizyczne mogą pomóc przy redukcji cellulitu chociaż nie usuwają goi w stu procentach.